הרצאה טובה היא דבר מרתק שמושך הרבה מאוד אנשים. זה סוד ההצלחה של הרצאות "טד" אשר גורפות מיליוני צפיות ברחבי העולם. היכולת להציג נושא מעניין בצורה מעניינת היא די מיוחדת ויש אנשים שהביאו אותה לדרגת אומנות. הרי לא קל לעמוד מול קהל, להיראות טוב, מרשים וגם מעניין, וכשעושים את זה טוב, אפשר להביא לתוצאות מרהיבות.

כל אחד אשר צריך להציג חומר לקהל שכולל בוסים, קולגות, בעלי תפקידים בכירים או עובדים כפופים שואל את עצמו איך לעשות פרזנטציה טובה ולהעביר את המסר הרצוי. ובכן, הכול מתחיל בביטחון העצמי וביכולת להפגין כריזמה. לא כל אחד מאתנו נולד עם כריזמה, ולכן, צריך לדעת כיצד להתנהל בצורה ורבלית ומוטורית על מנת לספק את האפקט הרצוי. זה משהו שבהחלט אפשר לעשות עם ההדרכה הנכונה.

ישנם רבים, כך מסתבר, שסובלים מגלוסופוביה, או במילים פשוטות – פחד קהל. אחרים, ואלה רבים מאתנו גם כן, לא אוהבים להיות במרכז, לא אוהבים שבוחנים אותם ובטוחים שמה שהם אומרים כשהם בפוזיציה לא נוחה הוא לא נכון בהכרח. עם זאת, יש דרכים רבות להתמודד עם הפחדים הללו, אך צריך לקבל את ההדרכה הנכונה בתצורת קורס או סדנה מתאימה.

בטוח ונכון

קורס פרזנטציה ילמד את המשתתפים בו כיצד לעמוד מול קהל בצורה בטוחה, איך להתנהל בצורה ורבלית וויזואלית וכמובן, איך להשתמש בכלים העומדים לרשותכם (מצגות, תשקיפים ועוד). הבסיס הוא להגדיר את מטרת המפגש והיתרונות במוצר או בשירות שלנו. הדרך להעברת המסר בצורה הנכונה ביותר היא מורכבת ודורשת שליטה גם ביכולות ורבליות וגם בדרך בה הגוף שלנו זז.

תקשורת בין אישית היא המפתח להצלחה של הפרזנטציה. כאשר אדם שואל את עצמו איך עושים פרזנטציה הוא צריך קודם כל להבין שהקהל שם בשבילו, כדי להקשיב לו וכדי לספוג ממנו את המידע שאותו הוא רוצה להעביר. אם המסר עובר בצורה נכונה, אזי שאפשר להרוויח בגדול.

רוצים ללמוד מהמומחים איך מעבירים פרזנטציה בצורה הנכונה? קבוצת באלאנס, המתמחה בהנחיה ובפיתוח הדרכות בעולמות המכירה, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים, צרו קשר בטלפון 050-2229212