בעולם העסקי החדש חוויות תוכן אישיות יוצרות חיבור והזדהות רגשית מיידית אשר נותנות ערך מוסף חזק. Simpleasme222 היא פלטפורמה עולמית המבוססת על חוויות תוכן של רגעים אמיתיים מהחיים. הסיפורים מספקים רגעי השראה, מוטיבציה, ידע אמיתי וכלים בכל תחום בחיים ב-2:22 דק׳ בלבד! כמו רגע TED מתומצת ומזוקק.

בעולם רווי מסרים יש לדעת להעביר את הסיפור שלנו, המסר שלנו, בזמן שלא עולה על 2:22 דק'.  מחקרים מראים שזה מקסימום זמן הקשב שיש לאנשים בעולם החדש.

הפלטפורמה הזו היא שיטה ייחודית ובינלאומית אותה הילה סידי ייסדה  להצגת סיפורים האישיים. ההגשה של הסיפור האישי ארוזה בתוכן מעניין ומרגש, המחבר ערך, רגש ומסר ייחודי ומעורר השראה המשאיר חותם אישי. אנחנו יודעים כי סיפור טוב יוצר הזדהות ואמפתיה באופן במיידי יחד עם פתיחת התודעה ויצירת מוטיבציה לפעולה.

את הפלטופרמה שלSimpleasme222 ניתן לשלב בכל מהלך פנים ארגוני שבו רוצים לחבר את ערכי הארגון והמותג לעובדים, תהליך גיבוש כמו גם פיתוח שדרת הניהול בארגון. תהליך בניית הסיפור מאפשר זוויות ראייה חדשות מתוך התנהלותם של העובדים והמנהלים, מיתוג מחדש או הטמעת ערכים ומסרים כחלק מקמפיין פנים ארגוני שמטרתו חיבור והנעת העובדים ופעילות קדם מול לקוחות.

בין לקוחותנו נמנים עיירית תל אביב, WIX לעסקים קטנים, חברת פראשביז, מועדון החברים של דיקלה, העמק הוא חלום ואחרים.


הילה סידי
מייסדת ומנכ"לית.

simpleasme.com