ייעוץ למנהלים – אישי וארגוני

לעיתים קרובות מנהלים בארגונים מקודמים לתפקידים אלו בזכות יכולות מקצועיות מרשימות בתחום עיסוקם. יחד עם זאת, מנהלים אלו חסרים בהכשרה, ידע וניסיון בתחומי ניהול והם מגיעים לתפקידם החדש עם פערים גדולים. ייעוץ למנהלים אישי וארגוני שמוצע על ידי balance group תורם באופן משמעותי לצמצום פערים אלו ומאפשר למנהל להשתלב בהצלחה בארגון בתפקידו החדש.

חשיבות ייעוץ ניהולי לארגונים

ייעוץ למנהלים המוצע על ידינו מעניק אמצעי חיוני למנהלים בתחילת דרכם או למנהלים הנמצאים בתהליכי שינוי, בצומת או במשבר ארגוני. היועץ המחזיק בידע וניסיון ניהולי רב מביא עימו נקודת מבט חיצונית ואובייקטיבית, שיכולה לזהות בעיות ניהוליות שקשה לזהות מבפנים. כמו כן, בהיותו צד אובייקטיבי הוא מעניק הכוונה ופתרונות מעשיים אחרים מהקיים והמקובל לבעיות וצרכים שונים של הארגון.

 

ייעוץ ארגוני למנהלים

ייעוץ ארגוני למנהלים מסופק על ידי צוות בכיר של חברתנו, בעל יכולות מוכחות וניסיון וידע רב, לצד מיומנויות הדרכה וייעוץ המאפשרות העברת יכולות וידע נדרש למנהל. בין היתר ייעוץ ארגוני למנהלים עוסק בניהול והנעת עובדים, התמודדות מול התנגדויות, קידום משימות, ניהול משא ומתן, ניהול משברים, וכן ניהול יום עבודה, ניהול שגרה, העברת פרזנטציה, ניהול פרויקטים ועוד.

 

חשיבות ייעוץ אישי למנהלים

ייעוץ אישי למנהלים חשוב בייחוד למנהלים בתחילת דרכם שחסרים בניסיון וידע מעשי הנדרש למילוי יעיל של תפקידם. היועץ הניהולי מלווה את המנהל הטרי בצעדיו הראשונים בתפקיד ומכוון ומייעץ לו בנושאים ותחומים שונים כמו קבלת החלטת, ניהול עובדים, ניהול משא ומתן, חשיבה חיובית או ניהול משבר. לא אחת המנהל הטרי ירגיש יותר בנוח עם יועץ חיצוני דיסקרטי, שהוא יכול לסמוך עליו ועל עצותיו ושהוא לא מייצג אינטרסים אישיים או מקצועיים מנוגדים, ולכן אינו מאיים על מעמדו של המנהל.

 

מקורות הכוח של המנהל

שירות ייעוץ למנהלים המוצע על ידינו נשען על מספר מקורות כוח שכוללים כוח מקצועי, חברתי, סמכותי, כוח ערכי וכוחה של ההזדהות. לאורך תהליך יעוץ ניהולי נבחנים כוחות אלו במצבים שונים ויכולתם להשפיע על ביצוע אפקטיבי של משימות. כמו כן, מקור כוח הופך לכזה רק אם הוא מזוהה על ידי אחרים. למשל, מנהל המחשיב עצמו כמקצועי אולם עובדיו אינם רואים אותו ככזה, למעשה אינו מנצל את מקור הכוח הזה. הדבר נכון לכל אחד מהכוחות האחרים, בין אם סמכות, ערכיות וכו'.

 

שירותי ייעוץ למנהלים

לשירותי ייעוץ למנהלים אישיים או ארגוניים, להרשמה, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם באלאנס גרופ בטלפונים 052-6962222 ו-050-2229212.