חברת פיתוח והדרכה מומלצת

מחפשים חברות פיתוח והדרכה מומלצות עבור הדרכות עובדים ומנהלים? בשוק תמצאו לא מעט חברות הדרכה המציעות מוצרי הדרכה שונים, רבים מהם דומים במהותם ומאפייניהם. בין חברות אלו בולטת balance group שמנוהלת על ידי צוות מיומן ואיכותי, ומציעה גישת ושיטת הדרכה ייחודית משלה, יעילה ואפקטיבית.

חברה הדרכה איכותית וייחודית

חברת balance group בולטת בין חברות הדרכה וייעוץ בשוק בזכות גישות ושיטות הדרכה ייחודיות שפיתחה. בראש החברה עומדים ארז שלו ויוכי דוד שצמחו מתוך תפקידי ניהול, המביאים לעולם ההדרכות לא רק ידע מקיף אלא גם ניסיון מעשי רב. בזכות יכולות וכלים אלו ארז ויוכי פתחו שיטות וגישות הדרכה ייחודיות ומתקדמות לארגונים, אשר הצלחתן הוכחה עם השנים לאור שורה בלתי נגמרת של לקוחות מרוצים, לרבות ארגונים וחברות מהמובילים במשק.

 

מבינים בהדרכה לארגונים

למרות יש שלא מעט חברות הדרכה בשוק, מעטות מהן באמת מבינות בהדרכת ארגונים כמו באלאנס גרופ. מדובר בתחום ייחודי שהינו התמחותה המרכזית של החברה, אשר פיתחה עם השנים גישות ושיטות עבודה ייחודיות משלה. ההדרכות של החברה מבוססות על מתודות סדורות, בשפה ייחודית, שמספקות לעובדי ומנהלי הארגון סל כלים פרקטי המאפשר לזהות נקודות תורפה ותורם לשיפור שוטף ונרחב של הארגון. כמו כן החברה מעניקה לארגונים מענה מקיף, מותאם במדויק לצרכים שלהם, עם תהליך המוביל לפיתוח למידה בתוך הארגון ההופכת אותו לגוף לומד ממקרי בוחן ומצבים נוספים. כל זאת עם הדרכות המטפחות מערכות יחסים כנות וקרובות, שמסירות מחסומים, והופכת את תהליך הלמידה לחווייתי וייחודי עם בחינה מעמיקה של תכנים ופיתוח יכולות אבחנה אסטרטגיות רחבות.

 

חברה מנוסה וותיקה

היכולות של באלאנס גרופ ניכרות בארבע עשרה שנות ניסיון. החברה הוקמה בשנת 2005 ומאז היא עובדת מול ארגונים וחברות מהגדולים והבולטים במשק. מאחורי החברה עשרות אלפי לקוחות מרוצים מענפים שונים לרבות מוצרי צריכה, מסעדנות, מוקדי מכירות, קמעונות, חברות ביטוח ועוד. החברה עצמה פועלת באמצעות מחלקות שונות, כאשר כל מחלקה אחראית על ענף הדרכה מסוים לרבות מחלקה לנושאי הדרכות, יעוץ ופיתוח, הרצאות וסדנאות בקרב ארגונים, מחלקה המטפלת בצרכי עסקים קטנים, פרילנסרים ועצמאיים, מחלקה לתיאום אישי אחד על אחד ומחלקה לקידום תהליכי העצמה והתפתחות אישית. כל זאת מתוך מטרה לשפר באופן משמעותי תוצאות והישגים ארגוניים ואישיים.

 

לשירותי חברת הדרכה

לשירותי חברת הדרכה מקצועית ומומלצת, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם באלאנס גרופ בטלפונים 052-6962222 ו-050-2229212.