הקבוצה נוסדה בשנת 2005 על ידי ארז שלו, יזם ומרצה בכיר בעל ניסיון עשיר בהנחיה ובפיתוח הדרכות בעולמות המכירה, השירות, המנהיגות, החשיבה החיובית ועוד. ניסיון של שנים וידע בהעצמת עובדים והנעת תהליכים הפכו את הקבוצה, בהובלתו של ארז, לביתם של עשרות אלפי לקוחות מהמגזר הפרטי והציבורי – החל ממנהלים בכירים, דרך בעלי עסקים קטנים וכלה ביזמים פרטיים בתחילת דרכם.

כיום מחזיקה הקבוצה בשנים רבות של ניסיון עם מגזרים עסקיים, עם היקפי פעילות מגוונים ועם למעלה מ-35 אלף מודרכים ומאומנים.

ניסיון הקבוצה כולל איוש תפקידי ניהול, מכירות ופיתוח עסקי בארגונים מובילים במשק.

הידע הנרחב הקיים בקבוצה כולל שפה ייחודית, כמו גם מתודולוגיות סדורות לזיהוי נקודות תורפה ולגיבוש כלים פרקטיים לשיפור היקפי מתמיד. הקבוצה מתמחה בליווי הארגונים המובילים בישראל, מנהלים בכירים, בעלי עסקים קטנים ויזמים פרטיים בתחילת דרכם – לצד הקפדה על בניית מערכת יחסים אמיתית וקרובה המובילה לחוויה ייחודית, להתנסות נטולת חסמים, ללמידה מעמיקה ולראייה אסטרטגית רחבה, והכול במטרה אחת ויחידה: שיפור התוצאות העסקיות והאישיות.

Balance-82

ארז שלו
ארז שלומנכ״ל ובעלים של קבוצת באלאנס גרופ ייעוץ והדרכה בע״מ
ארז מרצה בכיר בעל ניסיון עשיר בהנחיה ופיתוח הדרכה בעולמות המכירה, השירות, המנהיגות, החשיבה החיובית ועוד. ניסיונו העשיר בתחום ההדרכה, הפיתוח והעצמת העובדים, יחד עם ניסיונו בייעוץ לעסקים ולארגונים, אפשרו לו לפתח מיומנות ייחודית בזיהוי הנקודות החלשות והקריטיות בארגון וביחיד – ובהתאמה של כלים פרקטיים ואפקטיביים: לשיפור תהליכים מרכזיים של הארגון, להשגת היעדים האישיים והעסקיים הכרוכים בתהליכים אלו ולהטמעתם עד לאחרון העובדים בשטח. שיטות הפעולה שפיתח ארז נולדו מתוך עבודת שטח סיזיפית יומיומית, מתוך חוויה אישית, מתוך למידה וניתוח של הצלחות וכישלונות ומתוך צורך אין-סופי לשפר ולהשיג את היעדים העסקיים.
ארז, גרוש ואב לארבעה ילדים: נועם, דורון, עמית ולירי. כדי לשמור על הקצב ואנרגיה גבוהה מקפיד לתופף לפחות פעם בשבוע.
יוכי דוד
יוכי דודשותפה בקבוצת באלאנס ומייסדת באלאנס-זום
יוכי מאמנת עסקית ומדריכת קבוצות בעלת ניסיון עשיר בליווי חברות וארגונים מהגדולים במשק, בניהול אנשי מכירות (במוקדים ובתפקידי שטח), בהנעה לעמידה ביעדים, בשיווק, בניהול תיקי לקוחות, בניהול יחידת רווח והפסד, בניהול מו"מ, בהעברת מרכזי הערכה, בניהול ראיונות ובכתיבת תכניות עבודה – כל זאת לצד בחינה מתמדת של התהליכים ומתן כלים להתמודדות יומיומית בשטח.
ליוכי ניסיון בניהול ובהדרכה במערכת הצבאית בחיל השלישות בתפקידי הליבה. את שירות הקבע שלה סיימה בדרגת סרן, ולאחריו שירתה ביחידת מילואים לגיוס-לקצונה-אחוד בנים ובנות לחילות השונים.
בנוסף לתפקידה כמאמנת ומדריכה משמשת יוכי, בעלת תואר BA במדעי החברה ותקשורת, כמנהלת הפיתוח העסקי של קבוצת באלאנס ואמונה על כל תחום השיווק והמכירות.
יוכי, נשואה לערן ואימא לשני ילדים: איתמר ומיקה. מתוך אמונה אישית בבאלאנס גם בחיים האישיים מקפידה על אורח חיים בריא ופעילות חברתית בפורומים שונים.