הנחיית סדנאות בארגונים

balance group מנחה סדנאות בארגונים מכל ענפי המשק לעובדים ומנהלים. הסדנאות מתמקדות בקשת רחבה של נושאים ארגוניים ואישיים, בהתאמה לצרכיו הספציפיים של כל ארגון. כל זאת עם שיטות הדרכה מתקדמות וייחודיות שמעניקות סל כלים מעשי ויישומי.

ההבדל בין סדנא לקורס או הרצאה

חברתנו מספקת לארגונים מגוון סוגי הדרכות עם הנחיית סדנאות, הרצאות וקורסים בשלל תחומים ונושאים. הסדנאות מבוססות על הדרכות של חצי יום או יום הנפרשות על פני ארבע עד שמונה שעות. אלו סדנאות המנוהלות בקבוצות קטנות והומוגניות בתהליך למידה מעשי המעביר מסרים ומספק כלים מעשיים. זאת בעוד שקורסים מספקים תהליכי הכשרה ארוכים ואילו הרצאות מבוססות על הדרכות חד פעמיות קצרות שמתאימות לקהל גדול ומגוון.

 

תהליך של חוויה, תוצאה ותובנה

אנו מנחים סדנאות שמעבירות מסרים באמצעות תהליך שמבוסס על חוויה, תוצאה ותובנה:

  • חוויה- הקבוצה עוברת בסדנא מתודה חווייתית כלשהיא שיכולה להיות למשל התנסות מעשית, סימולציה או משחק. השימוש בחוויה מסייע בהפיכת תכנים ומידע יבש לחי ומוחשי.
  • תובנה- הסדנא מבוססת על תהליך שמוביל לתובנות. למשתתפים בסדנא מתחילים ליפול אסימונים והם מבינים את המסר שמועבר אליהם, בין אם חשיבות הכלי שנלמד, משמעות תהליך וכדומה.
  • תוצאה- בסיום הסדנא המשתתפים יאמצו ויישמו את הכלים השונים שסופקו להם, מתוך הבנת חשיבותם וידיעה כיצד לממשם.

 

סדנאות ייחודיות ואיכותיות

חברתנו מציעה לארגונים מבחר גדול של סדנאות איכותיות וייחודיות לעובדים ומנהלים, בקשת רחבה של נושאים ותחומים ארגוניים, מקצועיים ואישיים. כך למשל, תוכלו להזמין מאתנו סדנת אומנות מכירה, נקודות כוח בניהול, המנהל כמאמן, טיפול בהתנגדויות, העברת פרזנטציה, ניהול משא ומתן, חווית לקוח ועוד. האיכות והייחוד של הסדנאות שלנו ניכר בהיבטים שונים, כדוגמת:

  • הנחיית סדנאות ישירה- הצוות שלנו מדבר לקהל משתתפי הסדנא בגובה העיניים, באופן ישיר ואישי ועם שימוש ב- MODLING.
  • סדנא מעשית-הנחיית סדנאות שלנו מבוססת על משתתפים הלוקחים בהן חלק פעיל. כמו כן הסדנאות אינן בנויות כהרצאה אלא כסדנת עבודה מעשית.
  • סדנאות מותאמות- אנו מספקים סדנאות בהתאמה אישית מלאה, עם שפה מותאמת לרמת וסגנון המשתתפים, בין אם מדובר בעובדים או מנהלים, וכן עם התאמת תכנים רלוונטיים לקהל יעד. בנוסף, בסדנאות נעשה שימוש בסימולציות רלוונטיות למשתתפים.

 

להנחיית סדנאות בארגון

להנחיית סדנאות בארגון, לעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם באלאנס גרופ בטלפונים 052-6962222 ו-050-2229212.