חשיבות הדרכת מנהלים

במציאות העסקית, לעיתים קרובות מנהלים זוכים למינוי עקב הצטיינות בתפקיד קודם. כמו כן, רבים מהם קודמו לתפקיד ניהול בגין איכותם וזיהוי פוטנציאל ניהולי אצלם. יחד עם זאת, לא אחת לבעלי תפקידים אלו אין ניסיון ניהולי קודם, ובכדי לאפשר למנהל החדש להשתלב כמה שיותר מהר וכמה שיותר טוב בתפקידו, הוא נשלח להדרכת מנהלים מקצועית כפי שמציעה חברת balance group.

הצורך בהדרכה למנהלים חדשים וותיקים

הדרכת מנהלים כפי שאנו מספקים מעניקה למנהלים סל כלים פרקטי, ליווי מקצועי, הדרכות ממוקדות והזדמנות להשלמת פערי ידע. אולם חשוב לדעת כי הדרכות מנהלים מיועדות לא רק לחדשים בתפקיד אלא גם למנהלים וותיקים. ההדרכות למנהלים וותיקים ממוקדות בצרכים ספציפיים של העובד הבכיר, למשל עבור רענון תכנים, התמודדות עם מחסומים אישיים, שיפור יכולות ניהול וכדומה. ארגון שבוחר לספק למנהליו הדרכות תורם למיצובו כלפי פנים מול מנהלי ועובדי הארגון, וכן כלפי חוץ מול לקוחות, ספקים ומשקיעים.

 

מסלולי הדרכת מנהלים

אנו מציעים הדרכות מנהלים לארגונים במספר מסלולים עיקריים:

  • אחד על אחד– אימון אישי למנהלים שמלווה אותם לאורך תקופה ומסייע להם לשפר את יכולתם והישגיהם.
  • הדרכה קבוצתית- הדרכות בקבוצות איכות קטנות, ייעודיות לדרג ניהולי. ההדרכות מוצעות בנושאים שונים המאפשרים לבחור בתחומים רלוונטיים לצורכי המנהל.
  • אוריינטציה ניהולית- מסלול ייעודי למועמדים לתפקידי ניהול. ההדרכות מיועדות להכנת העובד לתפקיד ניהולי, בחינת היכולות שלו, וחיזוק זיקה לארגון והעלאת המוטיבציה של העובד.

 

הדרכת מנהלים אחד על אחד

לא אחת המסלול המומלץ להדרכות מנהלים הינו אחד על אחד, בגין מספר יתרונות מהותיים:

  • צרכים ספציפיים- הדרכות אחד לאחד של מנהלים מאפשרות להתמקד בצרכים, מטרות ויעדים ספציפיים רלוונטיים לבעל התפקיד.
  • נקודות חוזק ותורפה- פגישות אחד על אחד מאפשרות לזהות ולהתמקד בנקודות חוזקה ותורפה אישיות של המנהל, לנתח אותן ולעשות בהן שימוש לטובת שיפור תפקידי ומעמד המנהל.
  • קצב אישי- לכל אחד יש קצב לימוד והתקדמות אישי משלו והדרכת מנהלים אחד על אחד מאפשרת התאמה מלאה בין תכני ההדרכה לבין התקדמות המנהל.
  • גמישות- הדרכות אחד על אחד מספקות רמה גבוהה של גמישות בבניית תוכנית הדרכה, בפיזור מועדי המפגשים ובמידת הצורך בשינויי מועדי פגישה.

 

להדרכות מנהלים

להדרכת מנהלים בכל מסגרת ונושא מתאים, להרשמה, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם באלאנס גרופ בטלפונים 052-6962222 ו-050-2229212.