אודות אימון ופיתוח מנהלים

חברת balance group מתמחה באימון ופיתוח מנהלים מקצועי ואישי לארגונים מכל ענפי המשק בכל דרג, לרבות אימון מנהלים בכירים. את אימון המנהלים מעביר צוות בכיר, מנוסה ומיומן, שמספק למנהלים מתודות ושיטות יעילות ומתקדמות מעולם הניהול. כל זאת עם התאמה אישית לצורכי ומאפייני הארגון, המשאבים שיש לו, המבנה שלו וכדומה. מדובר בתהליך מעמיק ואפקטיבי המסיר חסמים ומעניק למנהל כלים חיוניים וראייה אסטרטגית מקיפה.

מהותו של אימון מנהלים

אימון מנהלים שמוצע על ידי חברתנו שם דגש על מיומנויות ניהול שלא אחת משרתות את בעל התפקיד במעגלים נוספים בחייו מחוץ לתפקידו. אופי האימון משתנה בין דרגי הניהול השונים. כך למשל, האתגרים והתכנים עימם נדרש להתמודד מנהל בכיר שונים מאלו של מנהל זוטר. כמו כן יש הבדל בין דרישות תפקיד של מנהלים שונים בהתאם לענף בו הם פועלים ולמחלקה לה הם שייכים. לדוגמא, יש מנהלים הנדרשים יותר להתמודד עם ניהול עובדים, בעוד אחרים עסוקים יותר בניהול משא ומתן וסגירת עסקאות. כפועל יוצא מכך אימוני מנהלים המוצעים על ידינו הינם אישיים ומשתנים בתכניהם בהתאם למעמד ותפקיד המנהל, בין אם מדובר באימון למנהלים בכירים, זוטרים וכדומה.

 

אימון אחד על אחד

אנו מספקים למנהלים אימונים אישיים, אחד על אחד, המותאמים לצרכים ספציפיים של הארגון ושל המנהל. אימונים אלו מאפשרים לבנות תוכנית אישית מותאמת לצרכי המנהל, לידע וניסיון שחסר לו, מאפייני תפקידו, מטרות ויעדים שעומדים בפניו ועוד. את האימונים ניתן לנהל עם רמה גבוהה של גמישות, מספר מפגשים מועדף, בהתאם לקצב התקדמות אישי של כל מנהל ובהתאם למועדים שמתאימים לו.

 

ניסיון רב באימון מנהלים

את אימוני המנהלים מובילים בחברתנו ארז שלו ויוכי דוד, המחזיקים בניסיון ניהולי ופיקודי נרחב  ומאחוריהם מאות מנהלים שאותם הם אימנו באופן אישי בעבודה של אחד על אחד.

  • ארז שלו – בעלי ומנכ"ל החברה, הינו מאמן בכיר בעל ניסיון עשיר בתחומי ניהול עם הכלים לזהות נקודות חוזקה ותורפה של מנהל. לכל מנהל שאותו הוא מאמן, ארז מספק סל כלים ייחודי, פרקטי ואפקטיבי, שתורם להשגת יעדים מקצועיים ואישיים ושיפור תהליכי הארגון.
  • יוכי דוד– קצינה בדרגת סרן ושותפה בחברה המתמחה באימון מנהלים אישי וקבוצתי תוך התמקדות במטרות שונות, כדוגמת ניהול משא ומתן, ניהול תיקי לקוחות, עמידה ביעדים, שיפור תהליכי שיווק ומכירה, ניהול יחידות רווח והפסד, כתיבת תוכניות עבודה וניהול ראיונות עובדים.

 

לאימון מנהלים

לשירותי אימון ופיתוח מנהלים, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם באלאנס גרופ בטלפונים 052-6962222 ו-050-2229212.